• I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW - IGRZYSK DZIECI - AWANS DO ZAWODÓW REGIONALNYCH.

Skład drużyny: Nycz Kewin, Jakiełek Oliwier, Wojnowski Michał, Podwójny Wiktor, Kucharski Maksymilian, Pokrywiecki Jan, Bitel Gracjan, Aleksiejew Patryk, Pulikowski Marcin, Wilczyński Bartosz.

Opiekun: Marek Rawski

SUKCES DZIEWCZĄT NA MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ!

Dnia 2 lutego 2023 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt. W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej nasze uczennice okazały się bezkonkurencyjne wygrywając wszystkie spotkania, tym samym zdobywając tytuł Mistrza Powiatu oraz awansując dalej do rozgrywek i reprezentując nasz powiat.

Skład drużyny: Róża Popławska, Nikola Juzyszyn, Alicja Kaczmarek, Martyna Opara , Nina Myszczyszyn, Aleksandra Szeląg , Joanna Wojciechowska, Marianka Rudzińska.

Opiekun drużyny: Małgorzata Łoszczuk

W ramach Igrzysk Dzieci nasze uczennice po zaciętej walce ostatecznie zajęły 2 miejsce.

Skład drużyny: Gołdyn Kalina, Piotrowska Pola, Lisicka Dominika, Chorna Viktoria, Cichoń Maja, Grabowska Aleksandra, Kanturska Kinga, Kujawa Olivia, Kunisz Maja, Łukasiewicz Hanna, Tarasińska Małgorzata, Zielonka Zuzanna.

Opiekun drużyny: Aleksandra Bochuta

Małgorzata Łoszczuk

III MIEJSCE DZIEWCZĄT W PIŁCE SIATKOWEJ!

17 stycznia 2023 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Myśliborskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt w kategorii Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej na hali OSiR w Dębnie. Dziewczęta z naszej szkoły wywalczyły III miejsce. Gratulujemy!

Skład drużyny Igrzysk Dzieci: Lewandowska Oliwia, Piotrowska Pola,  Rymar Hanna, Chorna Viktoria, Cichoń Maja, Grabowska Aleksandra, Jastrzębska Alicja, Kanturska Kinga, Kujawa Olivia, Kunisz Maja.
        Opiekun: Aleksandra Bochuta

Skład drużyny Igrzysk Młodzieży Szkolnej: Róża Popławska, Nikola Juzyszyn, Malwina Sztuka, Alicja Kaczmarek, Nina Myszczyszn, Martyna Opara, Aleksandra Szeląg, Zuzanna Wolska, Joanna Wojciechowska.
        Opiekun: Małgorzata Łoszczuk

Aleksandra Bochuta

SUKCES DZIEWCZĄT Z SP-3 DĘBNO W UNIHOKEJU!

22 listopada 2022 roku drużyna dziewcząt z SP-3 zajęła I miejsce w kategorii Igrzysk Dzieci w Mistrzostwach Powiatu Myśliborskiego w Unihokeju awansując do zawodów regionalnych.

Skład drużyny: Lewandowska Oliwia, Piotrowska Pola, Kanturska Kinga, Kujawa Oliwia, Kunisz Maja, Łukasiewicz Hanna, Peroń Laura. Opiekun: Aleksandra Bochuta

Dziewczęta w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej po zaciętej walce zajęły mocne II miejsce.

Skład Drużyny: Martyna Opara, Nikola Strychaluk, Malwina Sztuka, Alicja Kaczmarek, Nina Myszczyszyn, Róża Popławska, Aleksandra Szeląg, Zuzanna Wolska, Joanna Wojciechowska. Opiekun: Małgorzata Łoszczuk

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Mistrzostwa Powiatu Myśliborskiego w ,,Sztafetowych Biegach Przełajowych” w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się 06 października 2022 r. na boisku leśnym w Różańsku. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 zajęli 2 miejsce w kategorii Igrzysk Dzieci chłopców, 6 miejsce w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej chłopców oraz 3 miejsce w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewcząt, 4 miejsce w kategorii Igrzysk Dzieci dziewcząt. Wszystkim serdecznie gratulujemy szczęśliwego ukończenia biegu.

Skład drużyny dziewcząt Igrzysk Dzieci: Cichoń Maja, Grabowska Aleksandra, Kanturska Kinga, Kujawa Oliwia, Kunisz Maja, Łukasiewicz Hanna, Olobry Alicja, Peroń Laura, Ura Maja.

Skład drużyny dziewcząt Igrzysk Młodzieży Szkolnej: Antczak Zuzanna, Juzyszyn Nikola, Kaczmarek Alicja, Myszczyszyn Nina, Opara Martyna, Popławska Róża, Rudzińska Marianna, Wojciechowska Joanna, Kowalewska Monika. Opiekun - Aleksandra Bochuta

Skład drużyny chłopców Igrzysk Dzieci: Nycz Kewin, Podwójny Wiktor, Wilczyński Bartosz, Pluciński Jakub, Jakiełek Oliwier, Skrzypek Aleksander, Wojnowski Michał, Aleksiejew Patryk, Stępniak Michał.

Skład drużyny chłopców Igrzysk Młodzieży Szkolnej: Cichoń Kamil, Wadziak Marcel, Szewczyk Bartosz, Pluciński Dominik, Syroka Olivier, Michalczyszyn Maciej, Niewiadomski Dawid, Frańczuk Filip, Popławski Stanisław. Opiekun - Marek Rawski