AKTUALNOŚCI
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS 4-7 📖📚
26 czerwca 2026 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas 4-7. W części oficjalnej wyróżnieni uczniowie odebrali z rąk pani Beaty Biaduń-Brody stypendia burmistrza za naukę i sport. 🤝🏆
Następnie pani dyrektor Małgorzata Matkowska wręczyła stypendia dyrektora szkoły za naukę i sport. Nagrody książkowe odebrali też uczniowie ze średnią ocen 4,75 i wyższą oraz bardzo dobrym lub wzorowym zachowaniem. 📚🏅
Wyróżnieni zostali także ci, którzy osiągali w tym roku szkolnym sukcesy sportowe, reprezentowali szkołę w poczcie sztandarowym lub sumiennie pełnili funkcję łącznika bibliotecznego. 👏👏
W części artystycznej obejrzeliśmy występ uczniów klasy 5c, którzy zaprezentowali nam piosenkę jubileuszową „Zapamiętaj nas” oraz rytmiczny akompaniament do utworu „Nasza Trójka” w wykonaniu Niny Jaworskiej. 🎤 A klasa 7b w zabawnej formie przedstawiła wszystkim zasady bezpiecznego wypoczyn
📚📖📚 WYRÓŻNIENI ZA CZYTELNICTWO W II PÓŁROCZU 📚📖📚
Dyplomy uznania za czytelnictwo w II półroczu roku szkolnego 2025/2026 otrzymała klasa II c, która wypożyczyła 398 książek.
Tytuł „Czytelnika Roku” 📖 📚 przyznano uczennicom:
1. Wiktoria Mielnik kl. II c- wypożyczyła 234 książki 👏
2. Mira Drogomirecka kl. II c- 84 książki 👏
3. India Urbańska kl. II c – 73 książki 👏
📚💎 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS I–III 🎓🌞
Dobiegł końca kolejny rok pełen nauki, nowych doświadczeń i wspólnych chwil. 📖✨ W roku Diamentowego Jubileuszu 60-lecia szkoły 💎 przypomnieliśmy, że nasi uczniowie są jak diamenty - z każdym dniem odkrywają swoje talenty, rozwijają umiejętności i nabierają blasku.
🪽 Szczególne miejsce w tegorocznej uroczystości zajęło pożegnanie uczniów klas trzecich. Wypuszczając ich spod skrzydeł wychowawców, życzyliśmy im odwagi i wiary we własne możliwości na kolejnym etapie edukacji. 💙 Na pamiątkę każdy trzecioklasista otrzymał piórko - symbol wsparcia, odwagi i pięknych wspomnień. 🪶
🎬 PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ!
Nasze wspomnienia zatrzymane w filmiku po Pikniku Rodzinnym „Ale to już było”. ❤️
Choć ten wyjątkowy dzień już za nami, warto wrócić do tych pięknych chwil pełnych uśmiechu, radości i wspólnej zabawy.
Do zobaczenia za rok! 👋💚
NASZE SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU PODCZAS FESTYNU PROFILAKTYCZNO-ZDROWOTNEGO
25 czerwca 2026 r. Wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu z SP 3 w Dębnie po raz kolejny pokazali, że chętnie angażują się w działania na rzecz lokalnej społeczności. Podczas festynu profilaktyczno - zdrowotnego zorganizowanego przez Szpital w Dębnie uczniowie aktywnie uczestniczyli w obsłudze wydarzenia. W ten gorący dzień wspierali organizatorów na wielu płaszczyznach, dbali o sprawny przebieg festynu. Ich zaangażowanie, odpowiedzialność i pozytywne nastawienie zostały docenione zarówno przez organizatorów jak i lokalną społeczność.
🎓 ZAKOŃCZENIE KLAS VIII • Rocznik 2018-2026
"Wewnątrz każdej bryły węgla tkwi diament, który czeka, żeby się wydostać." – Terry Pratchett 💎✨
Dziś zamykamy ważny rozdział, zabierając ze sobą wspomnienia, przyjaźnie i marzenia. Dziękujemy za wszystko. 🩵
Logowanie
Godziny dzwonków
Niedziela 28.06.2026Galeria zdjęć
- brak danych