• SUKCESY SP-3 WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

• W roku szkolnym 2021/2022 uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 wzięli udział we współzawodnictwie sportowym szkół podstawowych. Na tle województwa zachodniopomorskiego nasza szkoła zajęła 16 miejsce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz 25 miejsce w ramach Igrzysk Dzieci spośród 241 szkół. Natomiast we współzawodnictwie powiatów szkoła uklasyfikowała się na 2 miejscu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz na 3 miejscu w ramach Igrzysk Dzieci.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych w nowym roku szkolnym!

• GMINNY KONKURS FOTOGRAFICZNY ROZSTRZYGNIĘTY!!!

• W piątek, 19 sierpnia 2022r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Dębnie odbyło się posiedzenie komisji konkursowej Gminnego Konkursu Fotograficznego. Temat tegorocznego konkursu „Motyle w naturalnym środowisku Gminy Dębno” zaowocował ponad setką zdjęć, (dokładnie 145sztuk) których autorami byli młodzi ludzie ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych naszej gminy oraz mieszkańcy Gminy Dębno. Biorąc udział w konkursie uczniowie poznają piękno naszej okolicy, zarówno przyrody ożywionej, jak i nieożywionej. Celem konkursu jest kształtowanie wśród młodego pokolenia świadomości ekologicznej, uczenie szacunku do otaczającej nas przyrody i uwrażliwianie na jej piękno. Podziękowania dla nauczycieli, którzy zmobilizowali uczniów do udziału w konkursie. Prace konkursowe otrzymaliśmy ze szkół: Szkoła Podstawowa nr 1 w Dębnie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Dębnie, Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębnie, Szkoła Podstawowa w Cychrach, Szkoła Podstawowa w Sarbinowie, Szkoła Podstawowa w Smolnicy, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Barnówku, Szkoła Ponadpodstawowa Stowarzyszenia Oświatowego w Dębnie.

Prace fotograficzne zostaną wyeksponowane w dniu 24 września 2022r. podczas XX Spotkań Przyrodników w Grzymiradzu. Również tam zostaną wręczone nagrody i dyplomy dla zwycięzców. O przybliżonej godzinie wręczenia nagród szkoły oraz pełnoletni mieszkańcy zostaną poinformowani ( informacja na stronach: SP nr3, Gmina Dębno) Poniżej wyniki posiedzenia komisji, która wyłoniła najlepsze prace:

Szkoły Podstawowe: Kategoria klas I-III:

I miejsce fotografia nr 91 Dawid Jenda SP nr 2 Dębno

II miejsce fotografia nr 93 Maja Wojciechowska SP nr 3 Dębno

III miejsce fotografia nr 103 Marcela Janicka SP nr 3 Dębno

Wyróżnienia: fotografia nr 104 Zuzanna Nahalewicz SP nr 3 Dębno

Szkoły Podstawowe: Kategoria klas IV-VIII:

I miejsce fotografia nr 21 Kamila Miklas SP nr 2 Dębno

II miejsce fotografia nr 59 Jarosław Jaz Dębno SP nr 3 Dębno

III miejsce fotografia nr 72 Adam Siemieniecki SP Cychry

Wyróżnienia: fotografia nr 54 Aleksander Jaszczyszyn SP nr 3 Dębno, 55 Zuzanna Blicharz SP nr 3 Dębno, 77 Karol Mucha SP Sarbinowo

Szkoły Ponadpodstawowe: