• ATRAKCJA ANDRZEJKOWA

• W imieniu wszystkich uczniów klas 6-8, chcielibyśmy serdecznie podziękować za główną atrakcję na naszej imprezie andrzejkowej, właścicielowi firmy: „FOTOBUDKA UP 2 YOU MATEUSZ OBIELAK” ,którą była Fotobudka 360.

Była ona strzałem w 10! Mamy teraz wspaniałe pamiątki na lata!

Realizacja nagrań spowodowała, że korzystaliśmy z niej aż do ostatniej chwili!

Dzięki temu nowoczesnemu urządzeniu mieliśmy szczęście doznać niezapomnianych, urokliwych i fantastycznych wrażeń.

• PASOWANIE NA CZYTELNIKA

• Pasowanie na Czytelnika to oficjalne przyjęcie najmłodszych uczniów do grona czytelników biblioteki. Wówczas zaczyna się niesamowita, czytelnicza przygoda. W tym roku szkolnym  na uroczystym pasowaniu klasy pierwsze gościły w bibliotece 1 grudnia. Zanim jednak uczniowie złożyli przyrzeczenie musieli zdać egzamin ze znajomości bajek i bajkowych postaci oraz zasad obowiązujących w naszej bibliotece. Oczywiście z egzaminem nie było żadnych trudności, dzieci poradziły sobie doskonale! Po takim wyzwaniu, skupione i poważne uroczyście złożyły biblioteczne przyrzeczenie, a pani wicedyrektor dokonała pasowania. Na pamiątkę nowi czytelnicy otrzymali zakładki oraz książkę pt. „Wnuczka antykwariusza” - wyprawkę czytelniczą dla pierwszaka ufundowaną przez Instytut Książki w ramach kampanii społecznej “Mała książka - wielki człowiek”.
            Uroczystość pasowania poprzedzona została bibliotecznymi spotkaniami, podczas których pierwszaki poznały regulamin biblioteki, zasady obowiązujące w szkolnej bibliotece oraz po raz pierwszy wybrały i wypożyczyły książki.
            Serdecznie gratuluję  nowym czytelnikom. Życzę radości z przeczytanych książek oraz wielu czytelniczych przygód!

Bibliotekarz szkolny

• LISTY DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

• 1 grudnia dzieci z oddziału przedszkolnego wysyłały listy do Świętego Mikołaja. Były to przepiękne prace narysowane przez dzieci. Odwiedzając pocztę, poznały zawód listonosza. Teraz z wielką nadzieją czekają na swoje prezenty.

Anna Skica

• I MIEJSCE CHŁOPCÓW W PIŁCE SIATKOWEJ!🥇👏

• 30 listopada 2023 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Myśliborskiego w Piłce Siatkowej chłopców w kategorii Igrzysk Dzieci na hali OSiR w Dębnie. Chłopcy z naszej szkoły zajęli I miejsce i wywalczyli awans na zawody regionalne. Gratulujemy!

Skład drużyny:

Jan Napierała