• NOWE STREFY RELAKSU

• Po powrocie z wakacji na uczniów klas 4-8 czekały kolejne niespodzianki. Dzięki wsparciu Rady Rodziców oraz lokalnych firm strefy relaksu wzbogaciły się o 4 wygodne sofy, dzięki którym odpoczynek podczas przerw staje się coraz przyjemniejszy i bardziej komfortowy.

Składamy podziękowania:

- Radzie Rodziców SP3,

- Firmie Balsa - Grzegorz Cichoń i Marcin Cygan,

- Firmie Jokś Maschinenbau - Grzegorz i Paweł Jokś.

• SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW 2024

• Od 2 września ruszyła 3. edycja akcji Lidla „Szkoły Pełne Talentów”. Prosimy o przynoszenie talenciaków, które przypiszemy naszej szkole. Za uzyskane punkty możemy wygrać wspaniałe nagrody. Talenciaki można wrzucać do specjalnych kartoników znajdujących się w holu szkoły i bibliotece w obu budynkach. Akcja trwa do 17 listopada 2024 r. Zapraszamy! Mamy już pierwsze 6 punktów!

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2024/2025 W KLASACH 1-3

• „Nauka to podróż, która trwa przez całe życie. Dla otwartych umysłów świat jest pełen pytań, na które warto poznać odpowiedzi…”

02.09.2024 r., o godzinie 8.30 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego klas 1-3. Wróciliśmy do szkoły wypoczęci, nieco opaleni. Ten dzień był wyjątkowy, ponieważ w naszej szkolnej społeczności przywitaliśmy nowych uczniów. Wszystkim Uczniom, a szczególnie tym, którzy dzisiaj rozpoczynają przygodę z nauką, życzymy powodzenia, sukcesów, pozytywnej energii oraz nabycia nowych umiejętności. Niech ten rok będzie pełen inspiracji i sukcesów.

• APEL Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2024/2025

• 2 września w sali gimnastycznej o godzinie 10.00 odbył się uroczysty apel dla klas IV-VIII z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Inaugurację poprowadziły przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego: Martyna Rupenthal oraz Lena Warunek. Pani dyrektor Małgorzata Matkowska życzyła podopiecznym, rodzicom i nauczycielom owocnej pracy. Szczególnie ciepło zostali przywitani uczniowie klas czwartych, którzy rozpoczną naukę w nowym budynku.  Czwartoklasistom towarzyszyć będą anioły. Dzięki nim mury dużej Trójki będą odkrywane przez najmłodszych bez stresu i zmartwień.

Niech ten rok będzie pełen inspiracji i sukcesów!

Serdecznie dziękujemy za przybycie zaproszonym gościom: Zastępcy Burmistrza Pani Beacie Biaduń-Brodzie, Przewodniczącemu Komisji Oświaty i Spraw Publicznych Panu Marcinowi Krzysiakowi, Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Monice Jokś.