Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, to czas, w którym dzieci wysyłają listy do Świętego Mikołaja z prośbą o wymarzony prezent. Przedszkolaki z naszej szkoły napisały listy w formie rysunku, następnie pod okiem swojej pani nakleiły znaczek na koperty, odwiedziły urząd pocztowy i tam wysłały listy do Mikołaja.
Wycieczka odbyła się 28 listopada 2016 r. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i wspaniale się bawili. Dzięki uprzejmości pani naczelnik urzędu pocztowego w Dębnie pani H. Skibniewskiej, mieliśmy okazję zobaczyć zaplecze urzędu, dowiedzieć się jaką drogę pokonuje list od nadawcy do adresata oraz poznać pracę pracowników urzędu. Podczas pobytu w urzędzie panowała przyjazna atmosfera, pracownicy odpowiedzieli na wszystkie pytania dzieci.
Przedszkolaki czekają na Świętego Mikołaja, który na pewno przyniesie wszystkim prezenty.
Justyna Mroczkowska
