Uczestnicy II Międzyszkolnego Konkursu Mitologicznego „Po nitce do kłębka” przeprowadzonego w Szkole Podstawowej nr 3 w Dębnie, 12 maja przechodzili prawdziwe męki Tantala, zmagając się z konkurencjami przygotowanymi przez organizatora - panią Joannę Symeniuk. Większość uczniów starała się zachować olimpijski spokój, jednak niejednego zjadł paniczny strach podczas autoprezentacji wybranej mitologicznej postaci… Bywało, że ktoś opuścił salę z marsową miną, gdyż niełatwo poddać się ślepej sprawiedliwości… Jednak ci najlepsi, istni tytani pracy, pod egidą zaangażowanych nauczycieli języka polskiego i historii ze swoich szkół, pokonali przeciwników i z dumą włożyli laury zwycięstwa!
W ustaleniu wyników pomogła komisja w składzie:
- p. K.Błaszczyk – przewodnicząca,
- p. W. Rafałowicz,
- p. M. Jokiel.
A oto laureaci konkursu:
I miejsce – Bartosz Obłocki SP3 w Dębnie
II miejsce – Weronika Kunisz SP1 w Dębnie
III miejsce – Piotr Stanisławczyk SP3 w Dębnie
IV miejsce (wyróżnienie) – Jakub Wawruszczak SP3 w Dębnie
Serdecznie gratulujemy i liczymy na obecność w przyszłym roku, a zwycięzcom życzymy, aby nie spoczęli na laurach! :-)