26 czerwca 2026 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas 4-7. W części oficjalnej wyróżnieni uczniowie odebrali z rąk pani Beaty Biaduń-Brody stypendia burmistrza za naukę i sport. 🤝🏆
Następnie pani dyrektor Małgorzata Matkowska wręczyła stypendia dyrektora szkoły za naukę i sport. Nagrody książkowe odebrali też uczniowie ze średnią ocen 4,75 i wyższą oraz bardzo dobrym lub wzorowym zachowaniem. 📚🏅
Wyróżnieni zostali także ci, którzy osiągali w tym roku szkolnym sukcesy sportowe, reprezentowali szkołę w poczcie sztandarowym lub sumiennie pełnili funkcję łącznika bibliotecznego. 👏👏
W części artystycznej obejrzeliśmy występ uczniów klasy 5c, którzy zaprezentowali nam piosenkę jubileuszową „Zapamiętaj nas” oraz rytmiczny akompaniament do utworu „Nasza Trójka” w wykonaniu Niny Jaworskiej. 🎤 A klasa 7b w zabawnej formie przedstawiła wszystkim zasady bezpiecznego wypoczynku. 🎭 Na końcu tej części mogliśmy zobaczyć taniec uczniów klasy 5b. 💃🕺
Tym apelem podsumowaliśmy miniony już rok szkolny. Podkreśliliśmy szczególne osiągnięcia uczniów, aby one wyznaczały nam kierunek działań w roku przyszłym. 🔜
Życzymy wszystkim odpoczynku i udanych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu! ☀️⛱️
Anna Kowalczyk
Katarzyna Sawicka
Małgorzata Jankowska