W sobotę uczestniczyliśmy w Festynie Charytatywnym dla Kuby Stankiewicza zorganizowanym przez SP2 - to wielka radość, że mogliśmy wspólnie uczestniczyć w tak pięknym przedsięwzięciu
Naszą szkołę reprezentowali:
- Maja Czyżewska, Zosia Kaczmarek, Ala Madera, Martyna Zając z klasy 2c
- uczniowie klas 2
- Wiktoria Karkowska, Kasia Michalewska, Basia Prasnowska z klasy 3a
- klasa 3c
- Gabrysia Jacura z klasy 1c i Julia Jacura z klasy 8b
- schola pod kierunkiem Pani Wioletty Kowalik
Dzielnie pomagali też: Bianka Dobrucka, Aleksandra Laskowska, Milena Mielimączka, Nadia Woźnica i Hanna Wyka z 8c oraz Nina Myszczyszyn z 8b.
Dziewczny wspomagał też Kacper Kowalczyk - absolwent naszej szkoły.