Kochamy Was, kochamy całym sercem!
To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka. – Rudolph Giuliani
31 stycznia zaprosiliśmy nasze babcie i naszych dziadków na spotkanie przy herbatce, by uczcić razem ich dzień. Podczas uroczystości przedstawiliśmy naszym dostojnym gościom każdy ich etap życia - od narodzin do dziś. Towarzyszyła temu cała paleta emocji - było wzruszająco, nostalgiczne, ale również zabawnie i humorystycznie. Swoją obecnością zaszczycił nas również Pan Zbigniew Ciszek - dyrektor MGOK w Mieszkowicach, który wspólnie z naszym kolegą Igorem - małym wirtuozem skrzypiec, zagrał na akordeonie utwór Hallelujah. To był cudowny wieczór. Dziękujemy Babciom i Dziadkom za wspólnie spędzony czas.
Uczniowie klasy 3c z wychowawczynią Aleksandrą Łoszczuk