W niedzielę podczas Biegowego Grand Prix Dębna nasi uczniowie rywalizowali w biegach na dystansie 200, 400m. Nasza reprezentacja szkoły dała z siebie wszystko co zaowocowało świetnymi wynikami. 🏃♀🏃♂💪
Tak wyglądało podium w poszczególnych biegach. Gratulujemy naszym biegaczom 🥇🥈🥉🏆
DZIEWCZYNY
Klasa I
🥈Milana Heliuta
🥉Klaudia Talaga
Klasa II
🥈Julita Żurawska
🥉 Kaja Kudłak
Klasa III
🥇 Hanna Moskalik
Klasa IV
🥉 Alicja Symeniuk- Serafin
Klasa V
🥈 Martyna Ruphental
Klasa VI
🥇 Oliwia Lewandowska
🥉 Jagoda Michalska
CHŁOPCY
Klasa I
🥇 Michał Moskalik
🥉Maksymilian Swakowski
Klasa II
🥇 Wiktor Ura
🥉 Antoni Skórski
Klasa V
🥇 Patryk Wykocki
Klasa VI
🥇 Jakub Tołoczko
🥈 Arkadiusz Barylak
🥉 Jan Napierała
Nasi uczniowie wywalczyli aż 17 medali. Wielkie brawa 👏
Na fotorelację z biegu zapraszamy na stronę Biegowe Grand Prix Dębno.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=864295312149998&id=100057086124460&mibextid=WC7FNe