W środę 30 marca 2022 roku w auli szkolnej odbył się Turniej Gier Planszowych MISZ-MASZ. Do rozgrywek przystąpili reprezentanci klas czwartych naszej szkoły. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą, pamięcią i szybkością. Podczas trwania turnieju potrzebna im była również spostrzegawczość, logiczne myślenie i bystrość. Umiejętności zręcznościowe też były przez nich wykorzystywane.
Do półfinału zakwalifikowało się 3 osoby i spośród nich w dodatkowych rozgrywkach wyłoniono zwycięzców. Na podium stanęli:
I miejsce Lena Zaremba klasa IVc
II miejsce Wojciech Tylman klasa IVc
III miejsce Zuzanna Muta klasa IVa
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz , jakżeby inaczej - gry planszowe jako nagrody.
Jesteśmy dumne z naszych uczniów, którzy z chęcią przystąpili do Turnieju Gier Planszowych udowadniając tym samym, że spędzenie czasu wolnego z rówieśnikami bez komputera i telefonu też może być ciekawe i atrakcyjne oraz wzbudza dużo pozytywnych emocji, śmiechu i zdrowej rywalizacji.
Wszystkim uczniom naszej szkoły, a zwłaszcza uczestnikom turnieju życzymy odkrywania radości i mądrości płynącej z czasu spędzonego z rówieśnikami na graniu w planszówki.
Joanna Popławska
Luiza Przespolewska