Szkoła Podstawowa nr 3 bardzo dziękują za nominację!
𝐂𝐄𝐋𝐄𝐌 akcji jest:
- zwrócenie uwagi na prawa Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną do równego uczestnictwa we wszystkich sferach życia społecznego,
- propagowanie wiedzy o Dniu Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.
Jak dołączyć do wyzwania
Wystarczy:
1. Ubrać się na pomarańczowo, może to być koszulka, apaszka, czapka, krawat itp.
2. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z napisem #dziengodnosci i wstawić na swój profil na Facebook
3. Nominować kolejne co najmniej trzy osoby (może to być również grupa ludzi, szkoła, przedszkole lub instytucja)
4. Każda osoba włączająca się do akcji #challengedziengodnosci do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie co najmniej trzy osoby.
5. Na wykonanie zadania jest 48 godzin.
Nasza grupa nominuje:
1. Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Smolnicy.
2. Przedszkole Nr 2 im. Stanisławy Modrzejewskiej w Dębnie.
3.Zespół Placówek Oświatowych im. ks. Andrzeja Przybyły w Baranówku.