Chociaż poranek był chłodny, uczniowie klas drugich wyruszyli dzisiaj do zoo w Eberswalde. Mieliśmy okazję oglądać ponad 150 gatunków zwierząt na przepięknym zielonym terenie, w tym: tygrysy, lwy, małpy, pingwiny, kangury, papugi, krokodyle, węże czy surykatki. Dużym zainteresowaniem cieszyły się wilki i niedźwiedzie, które zamieszkują wspólny wybieg. Oczywiście znaleźliśmy czas na spędzenie chwili na placu zabaw i na zakup drobnych pamiątek. Pełni wrażeń, wzbogaceni o nowe doświadczenia, czekamy na kolejną wyprawę po wiedzę.
Wychowawczynie klas drugich
